Polecane blogi

mrooze.blogspot.com

Blog prowadzony przez Małgorzatę Rostkowską, w którym ona zbiera i porządkuje dostęp do wiarygodnych, wypróbowanych przez nauczycieli i wartościowych zasobów edukacyjnych, w większości otwartych.

e-dyrektor.blogspot.com

Blog przeznaczony dla dyrektorów, którzy chcą wiedzieć na co zwrócić uwagę, aby ich szkoła była postrzegana dobrze przez otoczenie szkolne.

EduTIKacja & TIK

Blog przeznaczony dla wszystkich nauczycieli, którzy chcą uczyć się nowych narzędzi i stosować je w edukacji.

korczak-janusz.blogspot.com

Blog, w którym zebrano materiały i prace uczniów wykonane podczas konkursu pn: Bądź sobą – szukaj własnej drogi. Janusz Korczak. Ogromny zasób pomysłów na ciekawe zadania dawane uczniom na różnym poziomie edukacyjnym i z różnych przedmiotów.

e-bezpieczny.blogspot.com

Blog dot. bezpieczeństwa przeznaczony dla nauczycieli wraz z linkami do już utworzonych przez nich blogów o bezpiecznej pracy w sieci ich uczniów.

wymiary-zdrowia.blogspot.com

Blog prowadzony przez nasze koleżanki z OEIiZK  Grażynę Gregorczyk i Izabelę Rudnicką dotyczący spraw związanych ze zdrowiem i jedzeniem.

dodo-bezpiecznie.blogspot.com

Blog prowadzony przez nasze koleżanki z OEIiZK  Grażynę Gregorczyk i Izabelę Rudnicką dotyczący wszystkich aspektów spraw związanych z ochroną danych osobowych i prywatności w internecie

edukacjaprzyszlosci.blogspot.com

Edukacja przyszłości Witolda Kołodziejczyka to “blog dedykowany liderom edukacji przyszłości”.

rapid-elearning.blogspot.com

Rapid e-learning – blog Janusza Lenkiewicza o tym, jak tworzyć efektywne i angażujące szkolenia e-learningowe przy pomocy szybkich technologii.

www.articulate.com/rapid-elearning

The Rapid E-Learning Blog  – blog z praktycznymi poradami pomagającymi twórcom szkoleń e-learningowych  (nie tylko kursów rapid e-learningowych) stać się profesjonalistami. Tworzony przez Toma Kuhlmanna, twórcę szkoleń e-learningowych z piętnastoletnim stażem, obecnie związanym z firmą Articulate.

jacek50.blox.pl/html

Blog WEB 2.0 – z pozycji 50-latka pisany, jak przedstawia go sam autor” dla osób, które są zainteresowane internetem, ale gramatyki uczyły się z elementarza, a nie z gadu-gadu, a pierwsze rysunki robiły kredkami zamiast GIMP-em.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>