«

»

mar
26

IV Forum Nowoczesnej Dydaktyki dla polonistów

IV Forum Nowoczesnej Dydaktyki dla polonistów odbyło się w dniu 26 marca w siedzibie OEIiZK przy ul. Nowogrodzkiej.
Nie czujemy się na siłach zrelacjonować stricte polonistyczną część spotkania – zapewne takie relacje pojawią się na stronach organizatorów spotkania: MSCDN i WCIES.

Tutaj podajemy adres i kod QR do padleta, wykorzystanego w prezentacji „Zastosowane w praktyce aktywne  sposoby pracy z uczniem – podróże po przestrzeni wirtualnej” (D.Janczak, E.Kędracka, M.Rostkowska) i powtarzamy zachętę do spokojnego prześledzenia zebranych zasobów (na co na spotkaniu zabrakło czasu :) ):

http://padlet.com/wall/kyp70pd0uy

Prezentację przerywały pytania, na które odpowiedzi uczestnicy udzielali za pomocą programu kahoot – na swoich smartfonach (BYOD! :) ) i ośrodkowych tabletach. Oczywiście i tablica interaktywna, i internet robili co mogli, żeby prezentacja się nie udała, a jednak… :)
Mamy nadzieję, że zajęcia były żywą ilustracją tezy, że narzędzia mają rolę służebną w uczeniu się, najważniejszy jest CEL i ZADANIE!

Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Ewentualne pytania i komentarze proszę wpisywać tu, na EduTIKacji.  Można też korzystać z naszych adresów mailowych:

Dorota Janczak dorota@oeiizk.waw.pl

Ewa Kędracka ewak@oeiizk.waw.pl

Małgorzata Rostkowska mrostkow@oeiizk.waw.pl

Serdecznie zapraszamy do ściślejszej współpracy!