wrz
15

Zapraszamy, zapraszamy!

Zapraszamy nauczycieli z województwa mazowieckiego na bezpłatne szkolenia! Szczegółowa oferta dostępna pod linkiem! https://www.oeiizk.waw.pl/kursy/ Każdy znajdzie coś dla siebie

sty
30

Zapraszamy na FB!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do polubienia naszej strony na facebooku (fanpage – z nadzieją, że będzie to też funpage ) https://www.facebook.com/eduTIKacja/ Traktujemy oba miejsca (tu i tam) jako kompatybilne kanały informacyjne z nauczycielami, wszak każdy z nich ma swoje zalety, ale i wady, nieprawdaż? Taka nasza dywersyfikacja… Do zobaczenia! PDMiKK OEIiZK

lut
26

Konferencja „Informatyka uczy i wychowuje” – 4 III 14 r.

Serdecznie zapraszamy na konferencję metodyczną dla nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych  Informatyka uczy i wychowuje, która odbędzie się 4 marca 2014 roku (wtorek) w auli OEIiZK przy ul. Nowogrodzkiej 73, w godzinach 1330-1745. Przewidywany porządek zebrania: 1330 Rejestracja uczestników – pobranie materiałów w holu przed aulą 1400 Powitanie uczestników – Maciej Borowiecki 1410 Nowości w … Kontynuuj czytanie »

lut
12

Konferencja „Informatyka uczy i wychowuje” 4 III 2014

Serdecznie zapraszamy na konferencję metodyczną dla nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych  Informatyka uczy i wychowuje, która odbędzie się 4 marca 2013 roku (wtorek) w auli OEIiZK przy ul. Nowogrodzkiej 73, w godzinach 1330-1745. Przewidywany porządek zebrania: 1330 Rejestracja uczestników – pobranie materiałów w holu przed aulą 1400 Powitanie uczestników – Maciej Borowiecki 1410 Nowości w … Kontynuuj czytanie »

sty
10

„Mity w e-nauczaniu” – zapraszamy na wykład 14 I 2014 r.

Wykład otwarty „Mity e-nauczania” Aktualizacja: środa, 18, grudzień 2013 20:32 Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli województwa mazowieckiego 14 stycznia 2014 r. na godzinę 1500 do auli Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, ul. Nowogrodzka 73, na pierwszy otwarty wykład w ramach projektu Akademia Profesjonalnego Nauczyciela pt. Mity e-nauczania. Wykład wygłosi dr Leszek Rudak, który przedstawi problemy i różne … Kontynuuj czytanie »

cze
15

Granty Mazowieckiego KO!

3… 2… 1… START! http://www.oeiizk.waw.pl/joomla/index.php/granty-mko/113-granty-2013 Serdecznie zapraszamy!!!!

sty
14

Zakończył się już II etap konkursów o Januszu Korczaku

7 oraz 8 stycznia uczniowie uczestniczący w konkursach „Bądź sobą – szukaj własnej drogi. Janusz Korczak” dla gimnazjalistów oraz „Janusz Korczak – wielki przyjaciel dzieci” dla uczniów szkół podstawowych pisany test wiedzy dotyczący życia i twórczości Janusza Korczaka. Znamy już wyniki II etapu konkursów: Lista osób zakwalifikowanych do III etapu w konkursie dla gimnazjalistów Lista … Kontynuuj czytanie »

gru
18

Idą (cyfrowe) zmiany

Każdy nauczyciel wykorzystujący nowe technologie wie, że przejście do świata cyfrowego nie jest proste. Tym, którzy mimo wszystko się nie poddają dedykujemy poniższy film. Try our slideshow creator at Animoto. Cytaty przedstawione w filmie zebrała Ewa Kędracka. Film powstawał w czasie wprowadzania reformy, ale okazuje się, że ciągle jest aktualny.

gru
17

Wkład OEIIZK we wspieranie programu „Cyfrowa Szkoła”

Już po raz drugi nauczyciele konsultanci naszego Ośrodka wspierali swoimi wystąpieniami konferencje realizowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w ramach projektu systemowego „Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach”, komponent e-nauczyciel, czyli konferencje programu uzupełniającego rządowy program Cyfrowa Szkoła. W czasie swoich mini wykładów staraliśmy się pokazać różne możliwości wykorzystania TIK w pracy z … Kontynuuj czytanie »

paź
29

Uwaga! Ważny komunikat techniczny!

W dniach 2 i 3 listopada 2012 roku w związku z konserwacją systemów mogą wystąpić przerwy w działaniu serwerów OEIiZK, niedostępna też będzie poczta. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Starsze posty &laquo